forBET Bonus i kod promocyjny 2019

forBET – bonus i kod promocyjny 2019

RODZAJ BONUSU BONUS forBET
Kod promocyjny forBET 2019 ZOBACZ AKTUALNY KOD
Bonus do pierwszego depozytu 100% do 1000zł depozytu
Reload bonus - do 2. depozytu 75% do 500zł depozytu
Reload bonus do 3. depozytu 50% do 500zł depozytu
Warunki obrotu bonus 100% x4 w zakładach akumulowanych (min. 3 zdarzenia) po kursie 1.90
Happy Hours zakłady bez podatku w określonym okienku czasowym
Mistrzostwa typerów comiesięczny turniej: do wygrania darmowe zakłady i nagrody rzeczowe
Przyprowadź kumpla do 100 zł za każdego poleconego znajomego
Zakłady bukmacherskie Polska licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Bukmacher forBET

bukmacher forbet

ForBET jest naszym rodzimym bukmacherem, który działa w pełnej zgodzie z polskim prawem już od 2016 roku. Na początku iforbet cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony graczy, których kupował, rzadko spotykaną, możliwością gry bez podatku. W tej chwili istnieje możliwość obstawiania z bonusem jak i bez, zależnie od upodobań. Przez długi okres czasu forBET zwiększał również bonus powitalny. Należy pamiętać też o tym aby podczas zakładania konta na forBET podać kod promocyjny.

Co oferuje bonus i kod promocyjny forBET

Nasza oferta na początek, przewiduje nagrodę o sumie 2000 zł, aż dla trzech pierwszych depozytów. Jeśli chcesz mieć łatwy start w świecie zakładów, zachęcamy do założenia konta forBET.
Podczas rejestracji, w formularzu forBET, kod promocyjny należy podać w ostatnim, czyli trzecim kroku. Uzupełniając pola, pamiętaj o tym żeby sprawdzić takie kwestie jak:

  • aktualność i poprawność wpisanego kodu promocyjnego forBET
  • prawdziwość danych
  • zaznaczenie w pierwszym kroku chęci otrzymania kodu promocyjnego forBET.

Pamiętaj także, że do rejestracji w serwisie konieczne będą skany lub dobrej jakości zdjęcia obydwu stron twojego dowodu osobistego.

Bonus na start w wysokości 2000 zł od forBET

forbet bonus na start do 2000zl

Początkowe profity w wysokości nawet 2000 zł jakimi się chwalimy przyznawane są w kilku etapach. Za pierwszy depozyt dostaniesz całe 100% do 1000 zł. Kolejny to 75% twojej wypłaty, w wysokości maksymalnie 500 zł. Za trzecim razem, dostaniesz od nas do 500 zł, w bonusie 50% od 1000 zł. Oczywiście, jak każdy gracz, sam decydujesz o wysokości wpłacanej kwoty, możesz zdeponować mniej.

Zasady obrotu profitów w wysokości 2000 zł

TA OFERTA AKTUALNA JEST TYLKO DO 31.08.2019.

Zanim będziesz mógł w pełni cieszyć się zdobytymi pieniędzmi, konieczne jest spełnienie kilku małych warunków do wypłacenia pieniędzy.


Do odblokowania profitu konieczne jest całego depozytu po minimalnym kursie 2,0. W tym przypadku nie liczą się kupony z zakładów systemowych oraz z oferty obejmującej Sporty Wirtualne II.
Następnie każdy odblokowany bonus możesz postawić cztery razy, stawiając kupony z kursem minimum 2,00 pojedynczo lub AKO z kursem całkowitym minimum 2,00, pamiętaj jednak że kurs pojedynczego zdarzenia na takim kuponie musi wynosić minimum 1,30. W sumie masz na wszystko 30 dni.

forBET - Proces rejestracji

Rejestracja w naszym systemie jest trzyetapowa, a każdy poziom charakteryzuje się innymi  wymaganiami co do podawanych danych. Oczywiście nikt nie będzie wypytywał o rzeczy prywatne czy w żaden sposób niezwiązane z zakładami.

Na początek będziesz musiał podać swój adres email, hasło oraz nazwę użytkownika – czyli podstawa przy rejestracji w jakimkolwiek serwisie internetowym. Konieczne jest również potwierdzenie znajomości regulaminu. Pamiętaj również o najważniejszym! Zaznacz kratkę dzięki, której dostaniesz od forBET kod promocyjny.

W drugim kroku podaj swoje dane osobowe takie jak  adres czy imię i nazwisko. Ważne jest żeby wpisane informacje były zgodne z prawdą, ponieważ weryfikacja i tak wykryje wszelkie nieścisłości.

Ostatni etap to przesłanie skanów dowodu osobistego, podanie numeru konta bankowego, oraz oczywiście kodu promocyjnego! Teraz pozostaje już tylko zatwierdzić rejestrację i gotowe, można obstawiać!

ForBET i celebryci

W 2017 roku forBET oficjalnie podjęło współpracę z Arturem Borucem. Jest to bardzo znany zabieg marketingowy. Marki kosmetyczne. modowe, samochodowe czy nawet spożywcze zatrudniają osoby o znanych twarzach do testowania, polecania i zachwalania swoich produktów. Należy pamiętać, że taka kampania marketingowa zawsze jest dużą inwestycją ze strony marki, co znacznie podwyższa jej wiarygodność.
Współpraca znanej osoby z forBET nie tylko daje do zrozumienia potencjalnym klientom, że firma jest godna zaufania, ale udowadnia to swoimi działaniami. Działalność bez przyszłości lub ze słabym zapleczem finansowym, z pewnością nie byłaby w stanie pozwolić sobie na tak kosztowną reklamę.

forBET - Gra bez podatku!

For bet początkowo zyskał duży rozgłos właśnie możliwością nieopodatkowanych zakładów. Ludzie zauważyli jak opłacalna jest ta propozycja i zaczęli masowo korzystać z serwisu. Wiadomo jednak, że tego typu zabiegi marketingowe są obarczone sporym ryzykiem, co spotkało również nasz serwis. Promocja oferowana przez forBET szybko przestała być czymś niezwykłym i nie budziła już fascynacji.


Obecnie w forBET trwa promocja polegająca na zachęcaniu do obstawiania w godzinach porannych. Od 6:00 do 10:00 do niektórych wygranych doliczane jest 14% czyli właśnie wartość podatku z niewielką górką. Do akcji zaliczają się oferty w zakładce „wygrywaj więcej 14%” – kurs musi wynosić co najmniej 1,14 – wymagania są więc bardzo niskie.

Bonusy forBET

W serwisie niemal bez przerwy pojawiają się nowe promocje. Bardzo często nachodzą one na siebie, pokrywają się  i uzupełniają, dlatego warto nawet codziennie sprawdzać czy forBET oferuje jakąś nową, atrakcyjną ofertę. Oczywiście w przypadku korzystania z jakichkolwiek bonusów, pamiętajmy aby zapoznać się z regulaminem, a nie tylko odhaczać odpowiednie okienko. Dzięki zaznajomieniu się z zasadami korzystania z promocji, można tylko zyskać. Nie warto ryzykować i inwestować w ciemno, a następnie pluć sobie w brodę, że wystarczyło przeczytać regulamin i można było kosztownej wpadki uniknąć.

W przypadku niektórych akcji promocyjnych, warunkiem koniecznym do wzięcia w nich udziału jest przesłanie podanego hasła na maila forBET.

Sportowe zakłady forBET

Pomimo faktu, że forBET jest stosunkowo świeżą działalnością na rynku bukmacherskim, jej oferta jest równie atrakcyjna i profesjonalna jak starych, znanych wszystkim wyjadaczy. W forBET możesz obstawiać najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie. Serwis oferuje także szerokie pole do popisu jeśli chodzi o wybór dyscyplin. Niezależnie od tego czy interesujesz się angielską piłką nożną, polską koszykówką czy hiszpańskim tenisem – znajdziesz coś dla siebie.

Strona internetowa forBET jest przejrzysta i intuicyjna. Z pewnością nawet początkujący czy starsi gracze, mniej obeznani z tematem i techniką, z łatwością poradzą sobie z poruszaniem się i obstawianiem swoich pierwszych pieniędzy.

forBET - zakłady na żywo

W szerokiej ofercie forBET znajdą coś dla siebie również zwolennicy zakładów na żywo. Zdecydowaną większość dużych i ważnych wydarzeń sportowych można obstawiać zarówno przed jak i w trakcie.

Kwestią godną uwagi w serwisie forBET jest możliwość oglądania transmisji w czasie rzeczywistym. Ta opcja wcale nie jest powszechnie spotykana, nawet u największych bukmacherów. Fakt, że nie każde spotkanie jest transmitowane, ale te najważniejsze – zawsze. Zdecydowanie jest ti kwestia, którą forBET wyróżnia się na tle innych spółek tego typu.

ForBET wersja komórkowa (mobilna)

Kiedy forBET startował ze swoją działalnością, ich wersja strony na komórkę nie była szczególnie intuicyjna ani łatwa w obsłudze. Wraz z szybkim rozwojem firmy, jednak wzięto się również za ten temat. Na telefonie dostępne są wszystkie te same opcje co w wersji komputerowej. Możesz obstawiać w każdym miejscu i czasie, na żywo i przed meczem -według uznania.

 Wersję komórkową można dostosować nieznacznie do własnych upodobań i potrzeb.  Rozwijane menu ułatwia korzystanie i daje łatwy dostęp do wszystkich opcji zakładowych. Wystarczy kilka kliknięć palcem po ekranie i mecz obstawiony!

Aplikacja forBET na smartfona

Aplikacja mobilna forBET, która niedawno została oddana do użytku klientów dostępna jest dla systemów Android oraz iOS czyli Apple. Aplikacja jest nieznacznym ułatwieniem i jeszcze większym udoskonaleniem wersji mobilnej, jednak już poprzednia strona dostosowana do telefonów komórkowych była bardzo wygodna w obsłudze. Dlatego, nie ma nic dziwnego w tym, że niektórzy użytkownicy wolą zrezygnować z korzystania z aplikacji, na rzecz zwykłej wersji mobilnej strony.

 Każdy z pewnością znajdzie wersję dla siebie. Możemy obstawiać zakłady przy użyciu komputera czy komórkowej wersji strony lub aplikacji – nie ma żadnych ograniczeń. ForBET jest dostępne dosłownie wszędzie i dla wszystkich, wystarczy się zarejestrować i zgarniać bonusy.

forbet na komórkę - aplikacja mobilna

Punkty stacjonarne forBET

forbet punkty naziemne

W 2018 roku, po dynamicznym rozwoju firmy w sieci, spółka zaczęła inwestować w punkty naziemne.  Póki forBET nie może się pochwalić dużą ilością miejsc, w których można osobiście obstawiać mecze, jednak ich rozrzut jest szeroki. W każdym kącie Polski znajdziemy choćby małe stoisko forBET, a właściciele zapowiadają rzecz jasna, że nie zamierzają osiadać na laurach i ilość punktów stacjonarnych będzie stale rosła.

 W punktach stacjonarnych forBET zakłady obstawia się za pomoc ą urządzeń przypominających automaty do gry. Za pomocą terminali można dokonywać zakładów przedmeczowych i na żywo, a także obstawiać sporty wirtualne. Nie czekaj więc i wybierz się do najbliższego punktu naziemnego forBET.

Obsługa klienta w forBET

Każdy klient jest ważny, dlatego pracownicy i konsultanci są gotowi w każdej chwili udzielić rady czy pomocy dotyczącej zakładów. Nikt rzecz jasna nie podaje gotowej recepty na sukces, ale możemy liczyć na wsparcie techniczne i logistyczne. Z obsługą forBET można się kontaktować przez czat lub email w godzinach od 8:00 do 24:00

Płatność w forBET

U tego bukmachera istnieje możliwość korzystania ze zdecydowanej większości najpopularniejszych w naszym kraju płatności. W forBET można dokonać depozytu i wypłaty z wykorzystaniem szybkiego przelewu za pośrednictwem Przelewy24, DOTPAY czy PayU. Tradycjonaliści mogą obracać środkami za pomocą zwykłego przelewu, a zwolennicy płatności kartą, również znajdą rozwiązanie dla siebie. ForBET idzie z duchem czasu i wciąż się rozwija, możemy być więc pewni, że każda nowa na rynku metoda płatności, która zyska popularność i sympatię ludzi, prędzej czy później dołączy do serwisu.

ForBET jako sponsor rodzimych sportowców

W 2016 roku bukmacher nawiązał stałą współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, zostając tym samym oficjalnym sponsorem Plus Ligi. Taki krok z pewnością zbliżył firmę do klientów, ocieplił jej wizerunek i był perfekcyjnym zabiegiem marketingowym, mimo, że bardzo kosztownym.

W tej chwili forBET sponsoruje różnych znanych sportowców, kluby czy drużyny, co jest postawą godną pochwały.

forBET opinie – co mówią internauci?

Pojawienie się na rynku bukmachera, który chwali się zakładami bez podatków, było bardzo miłym zaskoczeniem i kuszącą propozycją. Początkowo niektórzy podchodzili do forBET z rezerwą, mając wątpliwości co do wiarygodności bukmachera. Teraz, po latach, wiemy jednak, że wszelkie obawy były zupełnie bezpodstawne, a oferta niezwykle korzystna.

                ForBET oferuje bardzo szeroki zakres zakładów, w tym zakłady sportowe przed meczem i live. Firma proponuje także bardzo atrakcyjne bonusy i promocje dla nowoprzybyłych, początkujących graczy, ale dba również o swoich stałych klientów i trzyma ich wciąż przy sobie ciekawą ofertą.

Opinie o forBET są podzielone, jak zawsze, jednak z pewnością oferta bukmachera jest ciekawa i warta osobistego zapoznania się z nią, w celu wyrobienia własnego zdania.

Nasza ocena zakładów bukmacherskich forBET:

Nasza ocena :

Bonusy
4
Kursy
4
Oferta zakładów
4
Wygląd strony
4.5
Obsługa
4
Bonus forBET - recenzja

Jesteś zainteresowany skorzystaniem bonusu forBET? Mamy dla Ciebie bonus powitalny, do którego nie trzeba żadnego kodu promocyjnego! Aby z niego skorzystać wystarczy spełnić określone wymagania, który zostały opisane w regulaminie na stronie internetowej forBET, i zacząć grę! W końcu masz do uzyskania darmowe 2000zł!

4,3/5