Kod promocyjny Fortuna 2019

Fortuna to dobrze znany na polskim rynku bukmacher sportowy. Poniżej znajduje się lista kodów promocujnych dla fortuny a w nich kod promocyjny fortuna cashback do 125 zł + 20 zł w FTP wraz z bonusem 100% do 1000 zł. Jest to bardzo atrykcyjna oferta, nie czekaj – odbierz kod promocyjnych fortuna i zacznij obstawiać!

BUKMACHER CO ZAWIERA BONUS? KOD BONUSOWY
fortuna kod promocyjny cashback do 125 zł + 20 zł w FPK + bonus 100% do 1000 zł ODKRYJ KOD FORTUNY
lv bonus i kod promocyjny freebet do 20 zł i nawet + 1500 zł do wypłaty ZOBACZ KOD LVBET
kod promocyjny totolotek freebet 25 zł + bonus 100% do 1111 zł ZOBACZ W ARTYKULE

Fortuna – kod promocyjny 2019

RODZAJ BONUSU BONUS FORTUNA
Kod promocyjny Fortuna 2019 ZOBACZ AKTUALNY KOD
Bonus powitalny Fortuna Wyższy zakład bez ryzyka – aż 125 zł 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus bonus od depozytu 100% do 1000 zł
Warunki obrotu bonus 100% x4 w zakładach akumulowanych (min. 3 zdarzenia) po kursie 1.90
Happy Hours zakłady bez podatku w określonym okienku czasowym
Mistrzostwa typerów comiesięczny turniej: do wygrania darmowe zakłady i nagrody rzeczowe
Przyprowadź kumpla do 100 zł za każdego poleconego znajomego
Zakłady bukmacherskie Polska licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Miej na uwadzę, że oferowany kod promocyjny fortuna przez ekipę BONUSOPEDIA daje Ci znacznie więcej niż standardowa oferta, którą znajdziesz na oficjalnej stronie bukmachera. Z naszym bonusem powiększych swoje zakłady o 25% (aż do 125 zł) oraz wciąż będziesz kwalifikować się do promocji 100% do 1000 zł bonusu fortuna do pierwszego dopozytu oraz 20 zł za darmo w programie Klub Plus bez depozytu. Nie czekaj – z nami bonus jest najlepszy! Nie wiesz jak odebrać bonus i kod promocyjny fortuna? Wszystko Ci wyjaśnimy! Wejdź na oficjalną stronę „zakłady bukmacherskie fortuna” a następnie kliknij na zakładkę „rejestracja”. Po wykonaniu tego kroku zobaczysz, puste pole o nazwie „kod promocyjny fortuna”, do którego należy wpisać własnie kod bonusu. Własnie w tym miejscu należy wpisać kod na bonus powitalny fortuna który pozwoli Ci cieszyć się ubezpieczonym zakładem oraz darmowymi punktami FKP.

Bonus powitalny Fortuna – kilka wartościowych informacji

fortuna bonus powitalny dla nowyc graczy

Osoby, które zdecydują się na rejestrację w zakładach bukmacherskich fortuna online, będą mieli dwa rodzaje bonusów do wyboru. Pierwszym z nich jest bonus procentowy do depozytu o którym pisaliśmy obszernie wyżej. Natomiast osoby, który podczas rejestracji podadzą odpowiedni kod promocyjny od fortuny dostaną aż 3 bonusy tj.: Bonus na zakład ubezpieczony do powyższej kwoty, darmowe 20 zł w punktach FKP(Fortuna Klub Plus) bez depozytu oraz bonus od pierwszej wpłaty. Najlepsze jest to, że fortuna nie stawia Ci wyboru aby wybrać jeden z trzech bonusów. Możesz wykorzystać jednocześnie trzy na raz! Nie zapomnij użyć kodu rabatowego tak aby wykorzystać ich cały potencjał na darmową grę!

Fortuna – Zakład bez ryzyka do 125 zł

Fortuna oferuje niesamowity bonus, którym jest zakład bez ryzyka do 125 zł inaczej nazywany cashback’iem – oznacza to, że gdy postawisz swój pierwszy kupon (o maksymalnej kwocie 125zł) a kupon nie wejdzie to dostaniesz zwrot pieniędzy na konto fortuna. Nastomiast w przypadku wygranej wszystkie pieniądze także lądują na Twoim koncie. Dlatego własnie bonus „zakład bez ryzyka do 125zł” w fortunie to świetna okazja do przetestowania swoich możliwości w bukmacherce! Brzmi świetnie, prawda? Jeśli jesteś zdecydowany na to aby skorzystać z oferty, upewnij się aby wykorzystać kod promocyjny, który doda dodatkowe 25zł na Twoje konto, tak aby finalnie uzyskać pełną kwotę w wysokości 125zł. Powyższa oferta skierowana jest do nowo zarejestrowanych graczy. Tak działa bonus w fortunie

Zakład ubezpieczony – opis i zasady

KAŻDY pierwszy zakład w fortunie jest automatycznie ubezpieczony. Bonus ten nie posiada żadnych ograniczeń ani kruczków co do tego, na co postawisz bądź jaki rynek zagrasz: czy będzie to zakład akumulowany, pojedyńczy czy może przedmeczowy bądź gra na żywo. Ty grasz – To Ty dostajesz cashback! Jedynym wymaganiem do tego aby wykorzystać zakład bez ryzyka do 125 zł w Fortunie jest to abyś wykorzystać go w ciągu 10 dni kalendarzowych od dnia rejetracji. Nastomiast co później? Jeżeli twój kupon przegra, to fortuna zwróci pełną kwotę, na Twoje konto. Pieniądze spowrotem będą do Twojej dyspozycji i to po jednokrotnym obrocie! Tak dokładnie – wystarczy jeden raz obrócić pieniądze aby móc zlecić je do wypłaty. Dlatego nie czekaj. Odbierz kod promocyjny dla fortuny na naszej stronie i skorzystać z bonusu!

Zgarnij darmowy bonus 20ł za darmo w punktach FKP

Fortuna posiada program lojalnościowy o nazwie fortuna Plus Klub, w którym zbierasz punkty za grę – typowa zagrywka marketingowa używana nie tylko w bukmacherce ale przede wszystkim w sklepach internetowych. Niestety punktów FKP nie możesz wymienić na prawdziwe pieniądze, które wylądują bezpośrednio w Twoim saldzie natomiast możesz ich użyć do zawarcia kolejnego zakładu lub wykupić kolejne wartościowe bonusy. Fortuna przygotowała ten bonus „20zł za darmo w punktach FKP” specjalnie dla nowo zarejestrowanych graczy.

Duży bonus 100% do 1000zł

Kolejnym świetnym bonusem, który jak najbardziej musisz wykorzsytać jest bonus 100% od wpłaconego depozytu do 1000 zł. Korzystając równocześnie z tego bonus oraz zakładu ubezpieczonego, nie tracisz ani jednego ani drugiego. Możesz wykorzsytać zakład ubezpieczony a równocześnie dostać bonus w postaci 100% premi podczas depozytu. Oznacza to, że obie oferty działają równocześnie. Aby skorzsytać z bonusu 100% do 1000 zł nie jest wymagany żadnen kod promocyjny. Wystarczy zarejestrować się w serwisie fortuna, wpłacić pieniądze i cieszyć się z podwojonych środków na koncie!

Jakie są zasady bonusu 100% do 1000 zł?

fortuna bonus do depozytu 100% do 1000zł

Aby skorzystać w 100% z bonusu i nie stracić okazji na darmowe nawet 1000zł należy w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji konta na fortunie obrócić kwotę depozytu czterokrotnie na akumulatorach składających się conajmniej z trzech zdarzeń o łącznym kursie minimum 1.90. Po wykonaniu powyższych czynności nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z zarobionych oraz darmowych pieniędzy. Nawet do 1000 zł! Nie czekaj, i skorzystaj z bonusu na fortunie zanim będzie za późno!

Załóż iKonto w terminie 10dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji. Wysokość bonusu wynosi 100% pierwszej wpłaty na iKonto (a więc jeżeli wykonałeś przelew na kwotę 500zł, możesz otrzymać bonus 500zł).. Niezależnie od wysokości pierwszej wpłaty, maksymalna wysokość bonusu wynosi 1000zł (jeżeli więc wykonałeś przelew na kwotę 1500zł, możesz otrzymać bonus 1000zł). Aby Aby otrzymać bonus musisz w terminie 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty (jeżeli wykonałeś przelew na kwotę 100zł, musisz wykonać obrót wynoszący 400zł). Przy czym przy obliczaniu obrotu brane pod uwagę będą tylko i wyłącznie kupony z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Z obrotu wyłączone są zakłady na Wirtualne Sporty, anulowane lub unieważnione lub wypłacone wczesniej. Szczegółowe warunki bonusu znajdują się w regulaminie.

Fortuna

Fortuna – Dodatkowe bonusy na grę i oferty promocyjne

Fortuna zakłady bukmacherskie sp. Z o.o. to przedsiębiorstwo bukmacherskie w Polsce działające na rynku Polskim od 1996 roku. Dzięki ponad 20 letniemu stażowi na polskim rynku w zakładach bukmacherskich fortuna zbudowała swoją markę i siłę. Fortuna to solidna i rzetelna firma – nie ogranicza się tylko do bonusu i oferty powitalnej, o której czytałeś wyżej. W zakładach bukmacherskich fortuna znajdziesz całą gamę bonusów i dodatków na grę tj.: Klub Plus, Mistrzostwa Typerów a także e-shop w którym możesz kupić bonusy do depozytu i inne ciekawe promocje. Wszystkie poniżej wypisane promocje i bonusy w fortunie to tylko wierzchołek góry lodowej. Fortuna na bieżąco się rozwija a bonusy w fortunie przybywają na bieżąco. Dlatego pamiętaj, aby regularnie sprawdzać na stronie zakładów bukmacherskich fortuna czy nie ma nowego bonusu bądź kodu promocyjnego, który pozwoli Ci na darmową grę! Pamiętaj także, że poniższe bonusu nie wymagają kodu promocyjnego.

Klub Plus

Klub plus to ciekawa oferta dla graczy, który dużo i regularnie stawiają zakłady w fortunie. Im więcej zakładów postawisz tym więcej punktów zdobędziesz. Brzmi interesująco?

 Rejestrując się z kodem promocyjnym w fortunie od zera zaczynasz grę z doładowanym kontem na punkty! Następnie obstawiając jak największą ilość zakładów ilość punktów na Twoim koncie będzie tylko rosła! Punkty finalnie będziesz mógł wymienić na darmowe zakłady, bonusy kursowe czy na bonus zwiększający depozyt. Jak wygląda zdobywanie punktów? Punkty gromadzone są za każdym razem, kiedy zawierasz zakłady! Gracz otrzymuje punkty FKP za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład gracz otrzymuje 1 punkt FKP).

e-Shop

Oferta e-shop’u na fortunie jest bardzo interesująca i tak naprawdę bardzo rzadko spotykana w serwisach bukmacherskich. Pozwala ona za zebrane wcześniej punkty na zakładach zakupić wiele ciekawych fantów tj.: bonus do depozytu, zakład ubezpieczony (zakład bez ryzyka) oraz wiele innych rzeczy, które na bieżąco przybywają do e-shopu’u w fortunie. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, że liczba dostępnych fantów jest ograniczona. Nie czasowo, a ilościowo. Dlatego należy być czujnych, i na bieżąco sprawdzać czy coś nowego i interesującego nie pojawiła się w sklepie.

Mistrzowstwa Typerów

Mistrzostwa typerów to całkiem popularna akcja na stronach bukmacherskich.  Polega to na bardzo prostej zasadzie: Typuj, wygrywaj i bądź najlepszy! Dzięki wielu wygranym i byciu lepszym od innych uzyskaj bonusy i nagrody w postaci pieniężnej. Dlatego zacznij wygrywać i wygrywaj jeszcze więcej!

Fortuna gra bez podatku!

Zakłady bukmacherskie fortuna oferuja promocję o nazwie „Happy Hours“, która pozwala na niejaką grę bez podatku. Oznacza to, że bukmacher fortuna w trakcie trwania promocji dolicza do każdego zawieranego zakładu dodatkowe 14%, lecz Twój kupon musi spełniać odpowiednie warunki. Okienko informujące o promocji Happu Hours jest dostępne i widoczne 24/7 dzięki czemu będziesz mógł swobodnie zaplanować grę bez podatku!

Fortuna – OGROMNA maksymalna wygrana – aż 600 000+!

fortuna ogromna możliwa wygrana

Fortuna i jej oferta zakładów jest całkiem znośna i nawet można rzecz że szeroka. Wcale nie odstepuje od konkurencji – nawet tej zagranicznej. Oczywiście najpopularniejszym rynkiem są ligi Polskie tj. Ekstraklasa, 1 liga czy 2 liga i puchar polski. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się najpopularniejsze ligi europy i świata gdzie grają czołowi piłkarze. Na fortunie możesz zagrać takie ligi jak: ligi angielskie, niemieckie, hiszpańskie, włoskie, szkockie, portugalskie oraz wiele innych mniejszych lig z róznych zakątków świata. Pozostałe sporty to naprawdę długa lista. Znajdą się w niej między innymi tenis, koszykówa, mma, siatkówka, boks, piłka ręczna a nawe e-sport jak już wyżej pisaliśmy. Fortuna pnie naprzód z ofertą i trzymamy kciuki aby przybywało ich jak najwięcej!

Fortuna – proces rejestracji.

Zastanawiasz się nad grą u bukmachera fortuna? Dobrze trafiłeś! Dla Ciebie opisaliśmy krok po kroku jak pomyślnie przejść proces rejestracji u tego właśnie bukmachera. Rejestracja sama w sobie jest bardzo prosta i przyjazna użytkownikowi. Fortuna oferuje stworzenie konta tymczasowego, co pozwala na rejestrację w ekspresowym tempie i rozpoczęcie obstawiania nawet zanim zweryfikujesz swoją tożsamość. Uważamy, że jest to bardzo przydatna funkcjonalność. Aby zweryfikować swoją tożsamość należy przygotować podstawowe dane osobowe, ustawienie limitu na grę (w związku z ustawą hazardową) oraz skan dowodu osobistego, a następnie wysłanie ich na dedykowanej stronie do weryfikacji. Od czasu rejestracji na fortunie masz 28 dni kalendarzowych na wykonanie powyższej czynności weryfikacyjnej. Na dodatek pomimo usprawnienia procesu rejestracji, nadal możesz bezproblemowo wykorzsytać kod rabatowy oraz bonus powitalny na fortunie. Wystarczy go skopiować z naszej strony internetowej a następnie wkleić w dedykowane okienko na kupon promocyjny. Myślę, że jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla nowych graczy gdyż proces rejestracji nie jest żmudny i odpychający. Dlatego też zachęcamy do rejestracji i gry na fortunie!

Limity na grę w Fortunie – odpowiedzialna gra.

fortuna - odpowiedzialna gra hazardowa

Wygląda na to, że fortuna to pierwszy serwis zakładów bukmacherskich w polsce, który dba i troszczy się o swoich klientów ponieważ jako pierwsi wprowadzili wyumagane przez ustawę hazardową ustawienie limitów przez gracza na grę na zakładach bukmacherskich. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony na ustawienie limitów tj.:

 • Dzienny czasowy limit na grę
 • Miesięczny czasowy limit na grę
 • Dzienny finansowy limit na grę
 • Miesięczny finansowy limit na grę

Fortuna przygotowała ustawienia automatyczne, jesli nie chcesz tracić czasu na zabawę w ustawienia natomiast zachęcamy to poświęcenia kilku minut na poprawne ustawienie limitów na swoim koncie.

Możliwość ustawiania limitów oraz cały regulamin ma na celu zapobiegać popadnięcie w nałóg hazardowy oraz pomagać ludziom, którzy tkwią w tym nałogu.

Fortuna – Legalny Polski bukmacher

Fortuna jak wyżej pisaliśmy to legalny bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 roku.

Fortuna jak wyżej pisaliśmy to legalny bukmacher, który funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 roku.

Fortuna mocno wspiera polski sport. Jest sponsorem wielu polskich drużyn piłkarskich. Dodatkowo bardzo mocno angażuje się w organizację meczów koszyków, siatkówki a także siatkówki plażowej. Jako pierwszy zakład bukmacherski wspiera nasz polski e-sport. Warto dodać że w 2018 roku Fortuna została oficjalnym sponsorem Reprezentacji w Skokach narciarskich co można było zaobserwować oglądając skoki narciarskie w telewizji lub na żywo!

Fortuna zakłady bukmacherskie – kilka informacji na temat firmy

Wyżej podaliśmy kilka najważniejszych informacji na temat zakładów bukamecherskich fortuna, natomiast tutaj chcemy podać kilka bardziej szczegółowych informacji. Pierwszą z nich jest fakt, że logo „fortuna“ widać już od dłuższego czasu na wielu wydarzeniach sportowych. Fortuna mocno angażuje się w wydarzenia sportowe jako sponsor dzięki czemu jej rozgłos trwa. Drugą informacją jest, że fortuna posiada bardzo dużo punktów stacjonarnych w całej Polscej, w których możemy zawrzeć zakłady bez konieczności posiadania internetu bądź zakładania konta online. W polsce takich punktów dobrze prosperujących jest ponad 500. Jest to na prawdę satysfakcjonująca liczba, który z miesiąca na miesiąć rośnie. Więcej informacji na temat nowo powstałych punktów stacjonarnych znajdziesz na oficjalnej stronie bukmachera fortuna. Kolejną ciekawą informacją jest fakt, że Fortuna dzięki swojemu wieloletniemu stażu oraz niezłemu marketingowi jest popularna wśród polskich graczy. Jest to bukmacher, który wyróżnia się żółtym kolorem i pozostaje w pamięci. Ale uważamy, że nie jest to jedyny powód dzięki któremu fortuna ma wielu popleczników. Posiadają na prawdę atrakcyjną ofertą, szeroki wybór gry i kursów, przyzwoitą ofertę powitalną oraz ciekaw bonusy. A to tylko część atutów tego bukmachera.

Fortuna – Opis oferty i kursów

Fortuna od wielu lat prze naprzód i nie zostaje w tyle jeśli chodzi o ofertę oraz wysokości kursów. Bukmacher posiada naprawdę atrakcyjną ofertę i korzystne kursy – myślę że znajduje się w czołówce bukmecherów jesli chodzi o szerokośc oferty. Fortuna stara się dostosować do graczy aby mieli wystarczająco duży wybór do gry.

Fortuna - oferta zakładów

Fortuna – jak zacząć grać online?

Zakłady bukmacherskie fortuna mają dla Ciebie wiele opcji do wyboru jeśli chodzi o rozpoczęcie obstawiania meczy na żywo czy w punktach bukmacherskich. Skorzystaj z tylu promocji i bonusów z ilu jesteś w stanie tak aby było Ci wygodnie i komforotowo obstawiać wszelkiego rodzaju mecze. Zachęcamy do sprawdzania (najlepiej codziennie) Hity dnia i superofertę na każdy dzień. Zachęcamy także do rozmowy i dyskusji z innymi graczami w Strefie Typera. Pomoże Ci to rozpocząc swoją przygodę ze światek bukmacherki. Możesz tam zapytać o radzę, swoje typy i wybory. Jest to na prawdę bardzo fajne miejscu w którym możesz również pochwalić się swoimi wygranymi kuponami!

Strefa Typera w fortunie

Strefa typera to bardzo fajne miejscu w którym możesz na żywo rozmawiać z aktywnymi graczami w serwisie. Jest tych graczy wielu. W strefie możesz także brać udział w konkursach specjalnych czy zobaczyć typy innych graczy, które są bardzo często ciekawe. Można tu znaleźć naprawdę imponujące wygrane!

Super Hit+ oraz Mecz+ w fortunie

Promocje w fortunie o nazwie Super+Hit oraz Mecz+ to świetne okazje do skomponowania ciekawych kuponów. Mogą nei wyglądać na jakieś szczególne bonusy natomiast powinny ucieszyć osobny lubujące obstawiać zakładu akumulacyjne. Podczas akcji Mecz+ możesz na jednym kuponie połączyć po kilka zdarzeń z tego samego meczu wybierając po jednym z 4 kategorii:

 • główne zdarzenia (mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu),
 • kartki i faule (liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli),
 • rzuty rożne (liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych)
 • spalone.

Bonus fortuny Super+Hit działa bardzo podobnie. Pozwala łączyć nawet 3 spotkania z superoferty i jednego z Hitu dnia na jednym kuponie.

Fortuna – Zakłady live – Obstawiaj na żywo

Zakłady na żywo w fortunie to świetna dynamiczna rozrywka. W wiekszości przypadków użytkowników ma możliwość skorzystania z transmisji wydarzenia na żywo dzieki czemu może na bieżąco śledzić co się dzieje w danym wydarzeniu. Jeżeli trasmisja jest niedostępna to fortuna pokazuje wydarzenia w postacii animacji. Jest to również ciekawe rozwiązanie odzwierciedlające postęp gry na żywo. Kursy na wydarzenia zmieniają się cały czas – są bardzo dynamiczne. Każda zmiana kursu sygnalizowana jest pulsującym kolorem – co pozwala sprawnie przeglądać zmiany kursów.

Zakłady live fortune są na prawdę bardzo rozbudowane a oferta gry na żywo jest bardzo szeroka. Zakładów i wydarzeń na świecie jest tak wiele, że człowiek byłby w stanie siedzieć przed komputerem całą dobę grając i oglądając grę lub trasmisje na żywo w fortunie. Oczywiście takiego rozwiazania nie polecamy ponieważ szkodzi zdrowu fizycznemu i psychicznemu. Fortuna w swojej ofercie gry na żywo ma wszystko. Od heokja przez piłkę nożną, tenis stołowy, koszykówkę po e-sport, który staje się coraz bardziej popularny. Jeżeli lubisz grę na żywo to zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem w fortunie, który pozwoli Ci zaplanować grę na żywo na wybrane wydarzenia!

Fortuna – zakłady na wirtualne sport (NIE E-SPORT!)

Fortuna to pierwszy bukmacher, który stworzył system obstawiania wirtualnego sportu online w Polsce. Przed nim nie było nikogo oprócz totolotka, który wdrożył to do swoich punktów stacjonarnych. Dlatego jest to oficjalne – fortuna była pierwsza w rynku e-sportu w Polsce i w nim aktualnie króluje! PAMIETAJ! Zakłady na wirtualne sport to nie zakłady na e-sport!
W takim razie czym są sporty wirtualne i zakłady na nie? Jest to dokładnie tym jak brzmi. Jest to możliwośc obstawienia zakładów bukmacherskich na wydarzenia wirtualne. Dla przykładu możemy obstawić na wirtualny mecz w FIFĘ pomiędzy Polską i Rosją lub na wirtualny mecz tenisa pomiędzy dwiema wymyślonymi postacami. Brzmi interesująco?

Podczas obstawiania wirtualnych sportów zawsze otrzymasz dostęp do 100% pełnych statystyk każdej ze stron meczu. Porażki, remisy, zwycięsta czy przewagi punktowe – dosłownie wszystkie możliwe informacje. Korzystając z tych statystyk możesz oszacować kto wygra dane spotkanie i je obstawić w fortunie. Należy zwrócić uwagę, że spotkania wirtualne odbywają się znacznie szybciej niż te realne dlatego w ciągu 1-2 godzin jesteś w stanie obstawić wiele tych spotkań i wsyzstkie rozliczyć na żywo!

Fortuna - Jak wyglądają wpłaty i wypłaty

Fortuna oferuje takie rodzaje wpłat i płatności jak Przelewy, Paysafecard, BLIK. Dodatkowo ciekawą opcją jest możliwość wpłaty pieniędzy na konto onlina jest płatność gotówką w punkcie stacjonarnym fortuna. Niestety fortuna nie daje możliwości deponowania pieniędzy za pomocą karta kredytowi i debetowych, portfeli internetowych czy przedpłaconych. Jeżeli interesuje Cię więcej informacji na temat możliwości jakie daje fortuna w sprawie wpłat i wypłat na konto zachęcamy do zapoznania się z pełną rozpiską na ich stornie internetowej.

Jak długo idzie przelew wypłaty z fortuny?

Jest to bardzo mocno zależne od takich czynników jak dzień tygodnia, godzina oraz od banku, w którym posiadasz konto. Wszystkie wypłaty (nie tylko u tego bukmachera) realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00. Dlatego, jeżeli zlecisz wypłatę w sobotę nawet o 9:00 rano to fortuna zleci tę wypłate dopiero w poniedziałek o równej 12:00. Nastomiast czas kiedy pieniądze pojawią się na Twoim koncie jest zależne od godzin księgowania przelewów u Twojego operatora bankowego.

Graj na telefonie! – Aplikacja mobilna fortuna

Aplikację „Fortuna“ możesz ściągnąć bezpośrednio z ich strony internetowej.
Ze sklepu App Store na urządzeniach iOS, oraz z aplikacji Sklep Play na urządzeniach z Androidem. Jakie są plusy posiadania aplikacji na telefon? Pozwala to na ciągły dostęp do wszystkich kuponów, które są w grze oraz ich analizowania. Telefon masz zawsze ze sobą więc nie musisz nosić ze sobą laptopa aby móc mieć stały wgląd do swoje konta gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo aplikacja jest dostosowana do urzązdzeń mobilnych i chodzi znacznie sprawniej niż logowanie przez stronę www na telefonie mobilnym

Support – czyli pomoc w razie problemów w Efortunie

Jeżeli napotkałeś jakikolwiek problem, np. Gdy coś przestanie działać, lub zakład zostanie źle rozliczony to możesz skontaktować się działem obsługi klienta fortuna. Możesz to zrobić bezpośrednio ze strony internetowej – najlepiej będąc zalogowanym na swoje konto przez czat online z konsultantem lub konsultantką lub wysyłając wiadomość elektroniczną przez formularz kontaktowy. Na stronie fortuny znajdziesz także tzw. „Bazę wiedzy“ – czyli artykuły, które przeprowadzą Cię przez podstawowe czynności i problemy tj:

REJESTRACJA

 • Czy muszę się zarejestrować?
 • Jak mogę się zarejestrować
 • Dlaczego muszę podać dane osobowe?
 • W jaki sposób chronione są moje dane?
 • Czy rejestracja w Fortunie wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?
 • Pseudonim, który wybrałem, jest już zajęty.
 • Nie mogę się zarejestrować, ponieważ moje dane są już zapisane w systemie.
 • Nie potrafię dokończyć rejestracji.
 • Wypełniłem formularz rejestracyjny prawidłowymi danymi, a system wyświetla błąd.
 • Czy po dokonaniu rejestracji mogę zmienić dane osobowe?
 • Czy mogę się zarejestrować więcej niż jeden raz?
 • Jak mogę sprawdzić, czy się prawidłowo zarejestrowałem?
 • Czy bezpośrednio po rejestracji jestem zmuszony doładować konto?
 • Posiadam już kartę Fortuna Klub Plus, czy muszę się zarejestrować ponownie?
 • Jak mam wykonać skan lub fotografię dowodu tożsamości lub paszportu?
 • Chcę otrzymywać od Państwa informacje odnośnie aktualnych bonusów i promocji, oraz chcę być na bieżąco z wydarzeniami ze świata sportu. Jak mam to zrobić?

KONTO

 • Zapomniałem hasła lub loginu.
 • W jaki sposób mogę zmienić dane osobowe, tj. nazwisko czy numer dowodu osobistego?
 • W jaki sposób mogę zmienić adres e-mail do mojego konta?
 • W jaki sposób mogę zmienić hasło dostępu?
 • Czy mogę zmienić nazwę użytkownika?
 • Czy Fortuna pobiera opłaty, jeśli stan konta wynosi zero?
 • Czy konto zostanie wówczas zamknięte?
 • Co to jest Oferta użytkownika?
 • W jaki sposób mogę zamknąć konto?

WPŁATY I WYPŁATY:

 • W jaki sposób mogę doładować konto?
 • Ile wynosi minimalna kwota doładowania?
 • Ile wynosi prowizja za doładowanie konta?
 • Gdzie mogę znaleźć numer konta bankowego, potrzebny do wykonania przelewu (wpłata na konto Fortuna)?
 • Dokonałem wpłaty, kwota nie została jednak zapisana na koncie Fortuny.
 • Dlaczego po wydaniu polecenia wypłaty, stan mojego konta nie został pomniejszony?
 • Dlaczego moje polecenie wypłaty zostało anulowane?
 • Dokonałem wypłaty, kwota nie została jednak zapisana na moim koncie bankowym.
 • Ile kosztuje dokonanie wypłaty?
 • Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?
 • W jaki sposób mogę wypłacić wygrane?

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, w której nie znajdziesz odpowiedzi w „Bazie wiedzy“ skieruj się bezpośrednio do konsultanta na czat online lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

Fortuna Opinie – co mówią internauci?

Dochodzimy do końca obszernego artykułu omawiającego serwis Fortuna od A do Z. Doszliśmy do momentu, w którym chcemy napisać kilka istotny informacji w sekcji „Fortuna opinie – co mówią internauci”. Postaramy się opisać opinie na temat fortuny jak najbardziej obiektywnie :). Na początek kilka minusów. Bukmacher fortuna pozwala tylko na wpłatę i wypłatę zwykłymi przelewami bankowymi. Brakuje tutaj możliwości depozytu np portfelami internetowymi takimi jak Paypal, Skrill czy Ecopayz.

Cała reszta to same plusy!. Bukmacher daje świetne kody promocyjne fortuna czy bonusy, cashbacki i freebety. Jeden z lepszych bonusów w Polsce na start: powiększy zakład ubezpieczony do 125 zł + darmowe punkty w Klubie Plus + bonus 100% do 1000 zł, a na końcu w trakcie swojej przygody z fortuna możliwość skorzystania z większej ilości bonusów czy kupienie takich w sklepie e-shop za punkty . Przykład:

fortuna e-shop

Do wszystkich promocji wypisanych wyżej należy dodać kod promocyjny fortuna, który stworzy świetny pakiet dla każdego początkującego grazcza.

Same zakłady (które opisaliśmy bardzo szczegółowo powyżej) są na wysokim poziomie a oferta bukmachera jest na prawdę szeroka i imponująca! Fortuna nie pozostaje w tyle i zadbała i konkurencyjne kursy zakładów wraz z szeroką ofertą rynków na których możemy zawrzeć zakłady. Fortuna pozwala na zakłady w punktach stacjonarnych, na zakłady na żywo, zakłady na telefonie i tablecie przy użyciu aplikacji mobilnej a nawet szereg transmisji wydarzeń na żywo. Obsługa klienta również nie jest najgorsza a wygląd strony czy aplikacji jest bardzo intuicyjny co pozwala użytkownikowi na sprawne poruszanie się po serwisie! Według nas? Nie ma na co czekać! Zacznij grać tylko pamiętaj wykorzystać kod promocyjny który znajdziesz wyżej w sekcji „fortuna kod promocyjny” u odbierz niesamowite bonusy na start! Powodzenia!

Nasza ocena zakładów bukmacherskich Fortuna:

Nasza ocena :

Bonusy
4
Kursy
4
Oferta zakładów
4
Wygląd strony
4.5
Obsługa
4
Kod promocyjny Fortuna - Recencja bonusopedia.pl

Poszukujesz i potrzebujesz kod promocyjny fortuna? Dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz kod promocyjny fortuna, który da Ci swietne bonusy na początek gry! Kliknij tutaj a link przeniesie Cię do formularza rejestracyjne z  automatycznie dodanym kodem promocyjnym. Kliknij i odbierz niesamowite bonusy takie jak: bonus powitalny większy, niż zwykle: 20 zł w punktach FKP za darmo gotowe do obstawiania, zakład bez ryzyka aż do 125 zł oraz bonus 100% do 1000 zł!

4,5/5