Kod promocyjny STS 2019

sts kod promocyjny

STS, czyli Star-Typ Sport, to największy działający w Polsce bukmacher. Firma, założona w 1997 roku w Katowicach, działa na terenie całego kraju już dwadzieścia dwa lata! Wszyscy miłośnicy zakładów sportowych na pewno zetknęli się z tą nazwą, ponieważ STS zajmuje aż 48% całego polskiego rynku bukmacherskiego.

Oferta STS obejmuje bardzo różnorodne zakłady bukmacherskie i jest nieustannie poszerzana o nowe propozycje. Udostępniane są, między innymi, zakłady na żywo i zakłady na sporty wirtualne. Zakłady bukmacherskie STS można obstawiać online (od 2012 roku), za pośrednictwem strony internetowej bukmachera bądź przez aplikację. Osoby, które preferują tradycyjne metody obstawiania, mogą udać się do punktów obstawiania zakładów STS, które można znaleźć w każdym dużym mieście.

Czy warto skorzystać z ich oferty? Pewnie, że tak! Zapraszamy do lektury naszego przeglądu usług świadczonych przez STS. Kody promocyjne, bonusy powitalne i startowe, promocje i STS Freebet – przyjrzymy się wszystkim aspektom działalności katowickiego bukmachera.

W poniższej tabelce zebraliśmy dostępne kody promocyjne STS i różne rodzaje bonusów.

RODZAJ BONUSU BONUS W STS ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
KOD PROMOCYJNY STS: ZOBACZ AKTUALNY KOD
Bonus bez depozytu Freebet 30 zł w STS
Warunki obrotu darmowego zakładu 3 x w ciągu 120 dni kalendarzowych
Bonus za depozyt: Zakład bez ryzyka do 30 PLN
Warunki obrotu Wystarczy 1 raz
Wysokość bonusu 100% do 1200 zł
Warunku obrotu bonusu x3 w ciągu 120 dni
Inne bonusy Polubisz poniedziałki, Zaproś kumpla
Mininalna wpłata 1zł

Kod promocyjny STS podaje się w formularzu rejestracyjnym, a dokładniej: w jego pierwszej części. Jeżeli wpiszesz kod promocyjny STS MAXBONUS w przeznaczonym do tego polu, wówczas otrzymasz możliwość złożenia pierwszego zakładu za darmo i to aż za 30 złotych, a także możliwość zrobienia zakładu bez ryzyka do kwoty 30 złotych.

KOD PROMOCYJNY STS I INNE KODY BONUSOWE

BUKMACHER CO ZAWIERA BONUS? KOD BONUSOWY
STS Standardowa oferta 1200 zł + 60 zł więcej ZOBACZ KOD
Fortuna Standardowa oferta 1120 zł + 25 zł więcej ZOBACZ KOD
PZBuk Standardowa oferta 500 zł + 10 zł więcej
ZOBACZ KOD
Totolotek Standardowa oferta 1000 zł + 136 zł więcej ZOBACZ KOD
Betclic Standardowa oferta 500 zł ZOBACZ KOD
LV BET Standardowa oferta 1500 zł + 20 zł więcejj ZOBACZ KOD
forBET Standardowa oferta 2000 zł ZOBACZ KOD

STS freebet: 30 zł za darmo.

STS freebet to główny bonus dostępny w ramach STS. Bonus na start dla wszystkich, którzy wpiszą podczas rejestracji kod promocyjny STS MAXBONUS. Jest to jedyna tego typu oferta pośród wszystkich partnerów STS. Kody promocyjne STS gwarantują otrzymanie trzydziestu złotych za darmo na pierwszy zakład. Darmo zakład otrzymasz, jeżeli zweryfikujesz swoje konto. Bukmacher zastrzega sobie prawo do pewnego opóźnienia: zakład nie jest widoczny od razu, lecz w ciągu godziny od zatwierdzenia profilu.

Jakie są warunki bonusu?

W tym miejscu każdy na pewno zadaje sobie pytanie o to, jakie są warunki bonusu startowego STS. Niezależnie od tego, ile pieniędzy wygrasz, obracasz zawsze tylko kwotą bonusu, czyli udostępnionego darmowego zakładu. Bukmacher daje na to 120 dni, czyli cztery miesiące. Dozwolone są wszystkie zakłady z wyjątkiem Hitu Dnia i zakładów MaxiKombi. STS Freebet nie musi być jeden! Dostajesz trzydzieści złotych, ale na ile typów je rozłożysz, to już zależy tylko od ciebie.

Z powyższego wynika więc, że obrót wynosi 3x. Po wykorzystaniu freebetu musisz zagrać za dziewięćdziesiąt złotych, a minimalny kurs wynosi w tym wypadku 1.91. Może to być kurs dla pojedynczego zakładu albo dla całego kuponu zawartego za pieniądze z bonusu. 

STS zakład bez ryzyka: 30 złotych zwrotu.

Jeżeli wykorzystasz kod promocyjny STS MAXBONUS, to zostanie ci udostępniony cashback 30 złotych! To wyjątkowo korzystna oferta. Procedura wygląda w tym wypadku następująco. Najpierw trzeba się zarejestrować i podać kod promocyjny STS. Następnie trzeba wpłacić pierwszy depozyt w kwocie minimum 20 złotych. Potem można postawić pierwszy zakład, dowolny: SOLO albo AKO, za minimum dwadzieścia złotych.

Co dzieje się potem? Są dwie możliwości. Jeżeli wygrasz zakład, wtedy otrzymujesz wypłatę. Jeżeli przegrasz, wtedy dostajesz zwrot. Procedura jest więc bardzo jasna i klarowna – nie ma w niej miejsca na żadne haczyki i kruczki prawna.

Warunki zwrotu również są bardzo jasne. Kwotę otrzymanego bonusu, czyli zwrotu, możesz obrócić dokładnie jeden raz, bez warunków kursu minimalnego.

STS Bonus powitalny do 1200 złotych.

Darmowy zakład to nie jedyny bonus przysługujący w STS. Nieważne, czy wykorzystasz darmowy zakład, czy też nie, możesz skorzystać jeszcze z bonusu 100 procent do 1200 złotych. W tym wypadku należy zaznaczyć w formularzu rejestracji opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”.

Warunkom obrotu podlega wyłącznie kwota samego bonusu, a nie suma bonusu i depozytu. Niski obrót bardzo tę ofertę wyróżnia.

STS Warunki Bonusu powitalnego do 1200 zł

Jakie są dokładne warunki wymienionego wyżej bonusu? Przedstawiają się one w sposób następujący:

 • bonusem obracasz dokładnie trzy razy,
 • masz sto dwadzieścia dni na dokonanie obrotu,
 • do obrotu wliczają się wszystkie kupony i zakłady z kursem 1.91, poza wymienionymi wyjątkami,
 • do wyjątków należą: Hit Dnia i MaxiKombi.

Warunki wypłaty depozytu.

Tak samo, jak wszędzie, zdeponowane środki można znaleźć na jednym koncie, a bonusowe na innym. W regulaminie bonusu znajdziemy zapis, który głosi, że aby móc wypłacić środki złożone na koncie depozytowym, trzeba obrócić kwotę pierwszej wpłaty dokładnie jeden raz w zakładach po kursie 1.50 lub więcej.

Jeżeli wpłaciłeś więcej, niż pięćset złotych, wówczas obrotowi podlega tylko pierwsze tysiąc dwieście złotych. Pozostała kwota pozostaje do twojej dyspozycji. Załóżmy więc, że wpłaciłeś 1200 złotych. Z tej kwoty możesz wypłacić tylko 200 złotych, ponieważ najpierw musisz obrócić 1200 złotych.

W tym miejscu pojawia się oczywiste pytanie: do czego jest potrzebny ten obrót? Bukmacher musi zabezpieczyć się przed takimi zjawiskami jak pranie brudnych pieniędzy albo traktowanie depozytu jako bezpiecznego depozytu bankowego. Mechanizm obrotu uniemożliwia wykorzystanie depozytu do celów niezgodnych z regulaminem.

Inne bonusy.

Zakłady bukmacherskie STS obejmują także dodatkowe bonusy dla graczy, którzy są już zarejestrowani. Jest ich przynajmniej kilka, ale jeżeli szukasz w ofercie STS bonusu bez depozytu, to kod promocyjny STS jest w tym wypadku tylko jeden: jest to, podawany już wcześniej, kod MAXBONUS.

Polubisz Poniedziałek.

Polubisz Poniedziałek to jedna z akcji bonusowych STS. Bonus przysługuje tutaj tysiącowi najbardziej aktywnych w danym tygodniu graczy, którzy otrzymują kwoty od dwudziestu do stu złotych za darmo.

Kwoty rozkładają się następująco:

 • miejsca 1 – 10: 100 zł, 
 • miejsca 11 – 100: 50 zł, 
 • miejsca 101 – 200: 25 zł, 
 • miejsca 201 – 1000: 20 zł.

Tak samo, jak w poprzednich bonusach, bonus STS otrzymany w ramach akcji Polubisz Poniedziałek trzeba obrócić trzy razy w zakładach po kursie 1,191 w ciągu stu dwudziestu dni. Do obrotu dopuszczone są wszystkie zakłady z wyjątkiem Hitu Dnia i Maxikombi.

3 zakłady ubezpieczone.

W STS możesz postawić trzy dowolne zakłady Solo albo Ako z przynajmniej jednym wydarzeniem z działu Wirtualne Sporty, a jeśli łączny kurs wyniesie minimalnie 1.50 z łączną stawką minimum 10 złotych, to w przypadku przegranej bukmacher odda ci 10 złotych z tego zakładu jako bonus! W tej akcji nie uwzględniono zakładów Maxikombi i tych, które wypłaca się z wykorzystaniem Cashout.

Obroty każdego z trzech bonusów po dziesięć złotych to trzy raz w zakładach z kursem 1.191 w ciągu 120 dni. Bonusy nie uwzględniają Zakładów Specjalnych, takich, jak na przykład Hit Dnia.

Sponsoring.

STS sponsoring - wspiera polski sport (1)

O przedsiębiorstwie Star-Typ Sport warto na pewno wiedzieć to, że katowicki bukmacher jest największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. STS jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz Futsal Ekstraklasy. STS jest także głównym sponsorem Jagiellonii i oficjalnym bukmacherem bardzo wielu różnych klubów, do których, między innymi, należą

 • Korona Kielce,
 • Górnik Zabrze,
 • Vive Kielce,
 • Asseco Resovia,
 • Pogoń Szczecin,
 • i inni

Trzeba uczciwie przyznać, że ta lista robi wrażenie, prawda? STS bardzo się wyróżnia na tle innych polskich bukmacherów i powiedzmy jasno, że na naszym rynku nie ma on żadnej wyraźnej konkurencji.

Fundacja „Sport Twoją Szansą”.

STS jako jedyny bukmacher w Polsce prowadzi fundację zajmującą się wspieraniem polskiego sportu. Fundacja „Sport Twoją Szansą” wspomaga zarówno kluby ligowe, jak też amatorów. Z ich pomocy mogą skorzystać amatorskie drużyny, dorośli i dzieci, i wszyscy zainteresowani uprawianiem i popularyzacją sportu. Działalność fundacji stanowi jedną z pobocznych aktywności STS, jednak redakcja Bonusopedii uważa, że trzeba o tym wspomnieć. Jesteśmy gorącymi zwolennikami każdej inicjatywy wspierającej rozwój polskiego sportu!

STS.bet.

Z zakładów bukmacherskich STS mogą korzystać nie tylko Polacy. Od pewnego czasu STS stara się podbić także rynek europejski, na którym świadczy usługę STS.bet. Usługę wprowadzono zaraz po przejęciu czeskiej grupy Greep. Jeżeli znajdujesz się poza granicami kraju i wpiszesz w wyszukiwarce internetowej hasło STS, wówczas zostaniesz przekierowany do STS.bet, czyli serwisu STS przeznaczonego dla graczy z innych państw. Serwis jest obsługiwany w kilku językach: poza wersją polską dostępna jest także wersja angielska i niemiecka.

STS zakłady bukmacherskie

Teraz powiemy coś więcej o zakładach. Na liście bukmachera znajduje się obecnie około 30 różnych dyscyplin sportu, aczkolwiek ich liczba podlega nieustannym zmianom. STS na bieżąco dodaje do oferty dodatkowe dyscypliny, na przykład podczas Igrzysk Olimpijskich i innych wielkich imprez sportowych. Możemy śmiało założyć, że jeżeli na świecie rozgrywają się właśnie mistrzostwa w jakiejś dziedzinie lub trwa rywalizacja o dowolną nagrodę, to dana dyscyplina jest udostępniona na liście STS.

Jakie dyscypliny są zawsze dostępne w ofercie STS?

Najbardziej oczywistą dyscypliną, w której można obstawiać zakłady, jest piłka nożna. STS udostępnia zakłady zarówno dla polskich lig, jak i dla lig zagranicznych. Na liście polskich lig znajdziemy:

 • Ekstraklasę,
 • Puchar Polski,
 • Ligi 1-4,
 • a także Centralną Ligę Juniorów.

Miłośnicy lig zagranicznych także znajdą coś dla siebie. Na liście STS możemy znaleźć najbardziej znane ligi zagraniczne, ale także te mniej oczywiste: Anglię, Niemcy, Francję, Belgię, Hiszpanię, Włochy, Rosję, Portugalię, Turcję, Irlandię, Chiny, Chile, Jordanię, Japonię, Armenię, Grecję czy Finlandię. Jest w czym wybierać, prawda?

Drugą dyscypliną, która cieszy się dużym powodzeniem, jest tenis. W STS znajdziemy zakłady:

 • ATP,
 • WTA,
 • ITF,
 • Challengery,
 • Puchary.

STS nie opuszcza żadnego ważnego wydarzenia w świecie zawodowego tenisa.

Obok piłki nożnej i tenisa, STS udostępnia też inne dyscypliny i dba o ich miłośników tak samo, jak o miłośników tych najpopularniejszych sportów. Znajdziemy więc zakłady dotyczące koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Pełna lista aktualnie udostępnionych dyscyplin znajduje się na oficjalnej stronie internetowej bukmachera.

Transmisje live, zakłady na żywo.

W STS możliwe jest także obstawianie meczów w trakcie ich trwania. Liczba rynków jest uzależniona od rangi danego wydarzenia. Jeżeli więc chcesz, przykładowo, obstawić niezbyt ważny mecz tenisa, w którym nie bierze udziału żadna gwiazda, to dostępne będą tylko podstawowe opcje. Jeśli zaś trwa mecz reprezentacji w piłkę nożną, to zakładów będzie bardzo dużo, nawet jeżeli mowa o towarzyskim spotkaniu z jakimś neutralnym przeciwnikiem.

W zakładce Zakłady Na Żywo można sprawdzić, które mecze są opatrzone transmisją live. Należy w wąskim pasku menu kliknąć ikonkę TV i sprawdzić grafik transmitowanych rozgrywek i wydarzeń.

Kursy na zakłady STS.

Kursy udostępniane w ramach oferty STS są dobre, chociaż trzeba pamiętać, że każda wygrana jest objęta dwunastoprocentowym podatkiem. Nie jest to zależne od bukmachera, lecz, niestety, od zapisów polskiego prawa. STS od wielu lat prowadzi kampanię przeciwko polskiej polityce podatkowej w sferze hazardu. Polska jest krajem, w którym podatek od wygranych hazardowych jest jednym z najwyższych w Europie.

Nie zmienia to wszystko faktu, że kursy w STS są zazwyczaj o kilka setnych wyższe niż u konkurencji, dzięki czemu obstawianie w STS jest opłacalne. 

STS - Formy płatności.

Obstawianie w STS, tak samo, jak obstawianie u każdego bukmachera, wymaga pieniędzy. Można wprawdzie odebrać darmowy zakład, ale każdy prędzej czy później będzie musiał wpłacić coś ze swojego konta.

Jakie opcje wpłat daje STS? Biorąc pod uwagę polskie warunki, jest ich naprawdę dużo i każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od kart płatniczych, przez przelewy i e-portfele, aż po wpłaty bezpośrednie w punktach STS. W poniższej tabelce znajdziesz zestawienie opcji wpłat STS:

 

Metoda

Limit

Prowizja

Czas

Karta kredytowa:
Visa, MasterCard

min. 1 zł

brak

natychmiast (24/7)

Szybki przelew:
DotPay, PayU

min. 1 zł

brak

natychmiast (24/7)

pay.com

brak

brak

natychmiast (dni robocze)

Skrill

min. 20 zł

brak

natychmiast (24/7)

Neteller

min. 10 zł

brak

natychmiast (24/7)

Wpłata gotówką (punkt STS)

brak

brak

w godzinach otwarcia

Tryb wypłaty w STS jest wyjątkowo szybki i sprawny, a to wszystko dzięki współpracy z największymi bankami w Polsce. Jeżeli korzystasz z usług któregoś z poniższych banków, to twoja wypłata z STS trafi na twoje konto w ciągu pół godziny od zlecenia przelewu, o ile polecenie wypłaty wpłynie pomiędzy godziną 10 rano a 24, bez względu na dzień tygodnia:

 • Inteligo, 
 • Bank Zachodni WBK,
 • ING,
 • mBank,
 • PKO,
 • Alior Bank,
 • Millenium,
 • usługi bankowe T-Mobile,
 • usługi bankowe Orange.

Jeżeli korzystasz z usług innego banku, to nic nie szkodzi. W tej sytuacji wypłata powinna dotrzeć na twoje kontro w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych, przy czym może przyjść nawet szybciej.

Zakłady przez smartfona i tablet.

W STS znajdziemy też możliwość obstawiania zakładów za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Bukmacher udostępnia dwa sposoby korzystania z trybu STS Mobile. Można korzystać bezpośrednio z przeglądarki mobilnej albo poprzez aplikację. 

Aplikacja umożliwia przeprowadzania szybkich transakcji, oglądanie transmisji na żywo i ustawiania powiadomień. Są to wygodne i bardzo ciekawe usługi, przydatne szczególnie dla tych graczy, którzy nieustannie śledzą wydarzenia bukmacherskie i nie rozstają się ze swoimi kuponami. Aplikacja STS Mobile jest dostępna dla systemów Android i iOS (Apple).

Wersji przeglądarkowej także nie można niczego zarzucić. Serwis szybko się wczytuje i jest skonstruowany bardzo intuicyjnie, dzięki czemu można poruszać się po nim szybko i wygodnie.  Logowanie, obstawianie i sprawdzanie wyników jest łatwe i nie sprawia problemów.

Rejestracja w STS i konto tymczasowe.

Rejestracja w STS jest szybka, łatwa i wygodna, a to wszystko dzięki tak zwanemu kontu tymczasowemu. Co to znaczy? Do konta STS wystarczy podać najbardziej elementarne dane osobowe. Trzeba tylko pamiętać, że pole na kod promocyjny STS trzeba rozwinąć w pierwszej części nowego formularza, poprzez kliknięcie przycisku “Masz kod promocyjny STS?”

Konto tymczasowe pozwala obstawiać zakłady szybko i wygodnie, ale jeśli chcesz grać częściej, to musisz w końcu dokonać weryfikacji danych. Jest to niezbędne do identyfikacji gracza, to znaczy po to, aby bukmacher miał pewność, że ty to ty, a nie ktoś, kto gra na cudze nazwisko (i potencjalnie obciąża inną osobę kosztami zakładów).

Do weryfikacji danych potrzebne są trzy rzeczy:

 • skan obu stron dowodu osobistego,
 • numer PESEL,
 • numer konta bankowego.

Wszystkie pola trzeba wypełnić! W przeciwnym razie bukmacher może zablokować konto, ponieważ brak wszystkich danych stanowi dla niego przesłankę, że może mieć do czynienia z oszustem!

Rejestracja i weryfikacja konta trwają krótko i są bardzo łatwe. Nie trzeba też się obawiać o bezpieczeństwo danych. STS to poważny i renomowany bukmacher, który stara się dbać jak najlepiej o swoich klientów. Nie udostępnia danych osobistych graczy osobom trzecim ani nie wykorzystuje ich do żadnych podejrzanych celów. Dane są potrzebne wyłącznie do weryfikacji, na przykład do sprawdzenia, czy gracz jest na pewno pełnoletni.

Jeżeli chcesz spróbować z usług bukmachera, udaj się na stronę rejestracji i podaj kod promocyjny STS o treści MAXBONUS!

Pomoc i kontakt

Zasady rządzące bonusami STS nie są skomplikowane, jednak zawsze mogą pojawić się pewne wątpliwości lub niejasności. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z obsługi klienta lub FAQ STS.

Serwis udostępnia opcję chatu online z konsultantem, która podąża za tobą po całym serwisie. Narzędzie działa bardzo sprawnie i musimy je w tym miejscu pochwalić. Okienko chatu jest cały czas dostępne, można zmieniac zakładki, obstawiać zakłady, przeładowywać stronę, a chat bez przerwy będzie cię łaczył z tym samym konsultantem. Dzięki temu wkażdej chwili możesz dopytać o szczegóły poszczególnych zakładów lub zadać pytanie, na które nie znasz odpowiedzi.

Dział FAQ (najczęściej zadawane pytania) jest rozbudowany i zawiera odpowiedzi na wszystkie najczęściej pojawiające się zapytania i wątpliwości. Regulamin serwisu udostępniono na stronie STS w całości i można go swobodnie przeglądać. Jeżeli FAQ, regulamin ani konsuyltant na czacie nie są w stanie ci pomóc, możesz jeszcze skorzystać z opcji wysłania wiadomości mailowej poprzez formularz kontaktowy.

Na serwisie zamieszczono także specjalone ABC Gracza, czyli kompendium wszystkich informacji niezbędnych dla początkujących. Spełnia ono z powodzeniem rolę przewodnika po serwisie i samouczka.

STS Opinie - Co mówią internatuci?

Zakłady bukmacherskie STS są najpopularniejszymi zakładami w kraju. Nawet pobieżne spojrzenie na ofertę tego bukmachera udowadnia, że dzieje się tak nie bez przyczyny. Bukmacher ma oddana grupę stałych klioentów, którzy grają z nim od wielu lat. STS inwestuje w nowoczesne technologie i nie boi się nowatorskich udogodnień, które stawiają go na dominującej pozycji w środowisku legalnych bukmacherów. STS wyróżnia się przede wszystkim bardzo korzystną ofertą powitalną.

Dostępne w STS promocje, bonusy i kody promocyjne STS sa tak skonstruowane, by zachęcić do gry jak najwięcej niezdecydowanych osób. Co obejmuje oferta powitalna STS? Bonus powitalny to przede wszystkim darmowy zakład i bonus na start. Na uwagę zasługuje także aplikacja mobilna STS, oferta zakładów na polskie ligi i oferta transmisji live. Naszym zdaniem jest to najciekawszy i z dużym prawdopodobieństwem najlepszy bukmacher w Polsce. Można śmiało powiedzieć, że nikt inny nie ma równie dobrej oferty, korzystnej zarówno dla nowych graczy, jak też dla starych wyjadaczy.

Jeżeli chcesz samemu sprawdzić, czy warto korzystać z zakładów STS, to udaj się do najbliższego punktu albo wejdź na stronę serwisu internetowego bukmachera i przekonaj się na własnej skórze, jak to działa. Udostępnione przez nas kody promocyjne STS pozwolą ci przetestować zakłady i wyrobić sobie na ich temat samodzielną opinię.

Nasza ocena zakładów bukmacherskich STS:

Nasza ocena :

Bonusy
4
Kursy
4
Oferta zakładów
4
Wygląd strony
4.5
Obsługa
4
Kod promocyjny STS - Recencja bonusopedia.pl

Poszukujesz i potrzebujesz kod promocyjny STS? Dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz kod promocyjny sts, który da Ci świetne bonusy na początek gry! Kliknij tutaj a link przeniesie Cię do formularza rejestracyjne z  automatycznie dodanym kodem promocyjnym. Kliknij i odbierz niesamowite bonusy.

4,5/5